Top Priority!

Witajcie!
Dziś piszę do Was szybki post, ponieważ – jakkolwiek podróż z Gdyni nie jest długa – to jednak po aktywnym dniu wszystko wydaje się niesamowicie męczące. Tak, przedłużony weekend udał się naprawdę rewelacyjnie! Nie ma co tu dużo mówić – mimo, że wakacyjny klimat odszedł z Trójmiasta w chwilowe zapomnienie, to jednak czas spędzony tam zdecydowanie był czasem wypoczynku (nawet jeśli nie są to kochane góry!). Wszystko ze względu na ludzi, których mogłam odwiedzić, inne powietrze, morze, taksówkarzy, którzy ustępują pieszym, pewien koncert, słońce wpadające rano przez balkon wprost na twarz … I na pewno gdybym się trochę zastanowiła znalazłabym coś jeszcze. Przyjemnym uczuciem jest również to, że do Trójmiasta jeszcze w najbliższym czasie powrócę. 😉

Dziś chcę się z Wami podzielić kartką, którą stworzyłam jeszcze przed wyjazdem. Taka bardziej „mono”. Trochę papierów, sznurka, cienkopisu, zawieszka i jest taki oto „twór”. Podobają mi się też słowa.

hold fast hold fast2

Marzenia mają według mnie to do siebie, że niezależnie czy spełniają się szybko czy wolno (pozornie – wcale), dobrze, że są. Dają niezłą motywację. Moją listę marzeń do zrealizowania posiadam już bardzo długą i sukcesywnie staram się wykreślać z niej to i owo. A Wy?
Powodzenia w ich spełnianiu, trzymam za Was kciuki! 😉

Dziękuję za odwiedziny i do następnego posta,
Ania

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *